Bojovníci na útěku 1.Díl

18. března 2012 v 12:14
Bojovníci na útěku

,,Hele hele já tam nejdu!" ozývali se výkřiky z jednoho pokoje u moře. ,,Ale ty musíš jsi náš nejlepší bojovník!" křikl na křikl na mne druhý hlas. ,,Já vím, ale s tím je konec." řekl jsem . ,,Jak chceš skončili jsme."z místnosti vyšel mohutný muž s krátkými vlasy. Odešel z Hotelu nasedl na velkého oře a jel k temnému lesu. ,,Pochop tati já už nechci vidět krev."řekl jsem opřený o roh zdi. ,,Prostě já už nechci bojovat."prohrábl jsem si svoje hnědé vlasy a šel jsi sednout k posteli. Lehl jsem si dal jsem ruku pod polštář a zadíval se na svůj meč, poté tichounce špitl. ,,Mami já už nechci já už nechci zlého krále!!" obrátil jsem se zády ke zdi a po dlouhé odmlce se postavil.Vyšel jsem ven se svým mečem a dýkou.Nasedl na vraníka poplácal ho po boku,zatahal za otěže a kůň se rozjel k městu. Byla to spíše prostá vesnička. ,,Počkej tady koupím něco k jídlu a pak se vrátím." řekl jsem, uvázal mu otěže ke stromu. Vešel jsem do prostého baru.
,,Heleme se Michálek se nám vrátil." z temného rohu ze vyřítil můj nejlepší kamarád Kiry.Celý opilý a strnulý. ,,Vážně by jsi mněl nechta toho pití jen nám jenom patnáct." řekl jsem a otočil se k pultu. ,,Ale víš že král nakázal abychom všichni porušovali zákony a to musíme."řekl Kiry obratil se na noze a poté zakřičel. ,,Hele jsem baletka."otočil se na noze vyskočil a udělal provaz. ,,Krásný baleťák." řekl jsme posmutnělým hlasem. Otočil se k pultu apoprasil sjem o 20 kila ovoce. ,,Hele mám nápad pojď se mnou ven."řekl jsme a vytáhl ho ven jinak by nešel. ,,Kiry co kdybychom svrhli krále? ,,Jistě velmi rád,ale jak?" zeptal se Kiry. ,,Máme koně ne takže jdeš do toho semnou?" zeptal jsem se. ,,Hele hele, ale ne beze mě."ozavlo se za nima.Byla to Rikyho straší setsra pouze o rok a i tak si z něho utahovala. ,, Ségra tohle není nic pro tebe!" vykřikl Kiry. ,,Ale je i mně sere král takže jdeme." řekla jeho sestra která se jmenovala Lisy. ,,Kdo ti dal velení?"zeptal jsem se i když jsme byl do Lisy zamilovaný nebyla sice jedna z nejkrásnějších, ale byla skvělá bojovnice... Nastalo hrobové ticho.
,,No ty ne a ani nikdo jiný jenom jsem chtěla udělat .."Lisy se na chvíli odmlčela a koukla na mne. ,,No tak dobře."řekl jsem nedokázal jsme odolat jejímu šibalskému úsměvu. ,,Ty jsi do ní pořád zamilovaný?"zeptal se Riky. ,,NE!!" vykřikl jsme a svalil jedním úderem Rikyho na zem. ,,Vy se chcete ještě prát?"zeptala se Lisy,křupla si prsty. ,,Ne to ne ot byl jen žert."řekl RIky a já nejednou." Aha tak to je dobře už doufám že jste to neymsleli vážně nebo snad jo?"zeptala se Lisy nasedla na své=ho bělouše s černýmy kopyty a ocasem. ,,ne vůbec ne."řekl Riky nasedl na hnědáka s bílou lysinkou. ,,Ne."řekl jsem i já, nasedl jsme na svého koně vraníka a rozjel se.Riky i Lisa jeli zamnou.TO bylo poprvé co mě někdo poslouchal kromě mého koně. S brašnou plnou ovoce a vody jsme vyjeli z města a mířili jsme do lesa zapomnění.
Pokračování příště
Otázky:
Líbilo se vám to?
Mám napsta další díl?
Mám se na to vykašlat?
Mám tam dát více děje?
Tyhle otázky zlouží k tomu jestli jste si to přečetli nebo ne.
A taky pokud jsem někdo chodí.
Děkuji pokemon-787
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama