Bojovníci na útěku 2 díl

18. března 2012 v 12:15
Bojovníci na útěku 2 Díl..


,,Hele proč musíme ty koně vodit přes les?"zeptal se Kiry,který byl úplně nervní když musel koně vodit.Cítil se jako kořisit,prtože on byl menčí než kuň a on to prostě nesnesl. ,,Neboj se on tě nesežere." řekla Lisy a koukla na něj svým sladkým pohledem,když jí blonďaté vlasy překrývali obličej. ,,Možná.." v Kirym to trklo zastavil se,ale nikdo nevěděl proč. ,,Co je?"zeptal jsem se a nasadil svůj šibalský úsměv.
,,Je tu d-d-duch!" vykřikl Kiry a celý rozklepaný jeho fialový vlasy se zcvrkli.
,,Ale kde by se tu vzali?"řekl jsem koukl se na něj vyčítavým pohledem.,,Proč nás zdržuješ?"
,,Ale kdo řekl MOŽNÁ."řekl Kiry koukl se namně dal ruce v bok a čekal co udělám. ,,Kluci to jsem řkla já!"ozvala se Lisy na kterou zapomněli. ,,Můžeme pokračovat?"
,,Jo jdeme."řekli jsme naráz já i Kiry a vyšli jsme. ,,Ty jo jak je to daleko mám žízeň."řekl Kiry. ,,podle tvého loudání to bude asi týden."řekl jsem rozhlédl se po okolí a zastavil se. ,,Týden?Já umřu."řekl Kiry. ,,Nebuď jako stará bábrta.Debile!"vykřikla na něj Lisy.Pomalu ho rukou praštila do hlavy. ,,Hm,pššt někdo tu je."řekl jsem. ,,Jo jasně tak proč stojíme?"zeptal se Kiry vytáhl meč z pouzdra. ,,Uklidni se."praštila ho Lisy svou tvrdou pěstí. ,,Chceš aby tě odhalili jaký jsi ubožák?" ,,Hele já nejsem..."Kiry se nachvíli odmlčil dal svojí hlavu dolu. ,,Hmm ale mohly bysme."řekl jsem koukl sem se na ně.
,,Hele to by šlo co jsou vlastně zač?"zeptala se Lisy a oplatila mi můj usměev svým. ,,No."začervenal jsem se. ,,Netuším ale můžeme to zjistit." Šli jsme pomalu, ale jistě k hlasům když jsme se přiblíži nevěřili koho jsme viděli byly to obchodníci s plášti. ,,Super!"vykřikl jsem ,,Budeme mít pláště."řekl jsem a koukl se na ně. ,,Jdeme?"zeptala se Lisy s nedočkavým vírazem. ,,Dobře jdem." řekl jsem vytáhl dva své meče z pouzdra.Lisy udělala to samé. ,,Tak teď." vykřikl jsem všichni se rozeběhli proti ním.I oni mněli meče vytáhli si je z pouzdra a začal boj.Ostří svištilo vzduchem.Byly sice věčí než mi, ale my jsme se tak snadno nevzdali.
,,Tak do toho."vykřikl Kiry švihl svým mečem naštvaně tak až přesekl strom v půlce. ,,Hm,máš pravdu."křikl jsem a vyrhl se na něj ze všech svých sil. ,,Hele kluci co že jste říkali?"zeptala se Lisy ohnala se mečem až mu usekla hlavu z hlavy vetekla hromada krve. ,,E nic."řekl Kiry nejistě a pořád vyskakoval do vzduchu. Mezi korunami stromu svítilo slunce. ,,Mám nápad."vykřikl jsem vyskočil do vzduchu az vrchu jsem rozsekl meč poté jsem se rozeběhl a z boku ho podřezal muže který se skolil na zem z boku mu vytíkala krev.Byl to sladký pohled. ,,Super a ted všichni na něj!"vykřikl Kiry,Lisy prohodila svými blonďatými vlasy ohnal se mečem. ,,Co chete?"řekl chlap koukl na ně. ,,Proč jste se na nás vrhli?" ,,No vlastně.. Co chceme?"řekl Kiry. ,,No přece pláště a peníze§"vykřikla Lisy ohnala se ještě jednou mečem. ,,Tak proč jste nám to neřekli?"zeptal se chlap. ,,Nemáme peníze génie."řekl jsme ohnal jsme se s meči,kterým se jen tak vyhnul.
,,Aha jak jsem mohl být tak slepý."řekl chlap. Ale než stihl cokoliv říct ležel na zemi probodlí mečem Kiriho.Kolem meče vytíkala krev a meč taky nebyl až taj čistý.. ,,Tak a co dál?"zeptal se Kiry prohodl usměv,vytáhl jsi svůj meč a dal ho zpátky do pouzdra.
,,Veme si pláště a už pojedeme na koni."řekl jsem a sebral sji hnědý plášť. ,,Jo to by šlo."řekla Lisy sebrala hnědý plášt dala si na vlasy čelenku oblíkla se do pláště a nasedla na koně. ,,Jo konečně na kone."Kiry jako vždy mněl poslední slovo snažil se být důležitý. ,,Tak jedeme."řekl Kiry a rozjel se rychle. ,,Být tebou tak nespěchám."řekl jsem, ale moc pozdě Kiry už ležel na zemi. ,,Au nesnáším větve."řekl. ,,Nejsi sám tady není už tak hustý můžeme jet a ne je vodit."řekl jsem a pomalým krok jsem se rozjel zkrs les následován svými spolčníky Lisy a Kirym...
Pokračování příště
Otázky:
líbilo?
Co chete přidat postavy děj krev atd?
Nelíbí se vám na tom něco?
Děkuji že jste si to přečetli
řekněte svůj názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama