Bojovníci na útěku 3.Díl

18. března 2012 v 12:15
Bojovníci na útěku 3.Díl


Šli jsme pokorně lesem až na to že nám kručelo v žaludku a mněli jsme žízeň. ,,Kdy už tam budeme?" zeptal se Kirry, olízl jsi rty a nakonec si lehl na hřbet koně. ,,Netuším. Víš já ani nemím kde jsme." řekl jsem a podrbal se na hlavě. ,,Cože!" vykřikl Kirry. ,,Víš jaký mám hlad a žízeň?!" vyjekl na mě.
,,Nechte se!" vykřikla Lisa praštila mě a Kirryho do hlavy. ,,Au."řekl jsem slezl z koně a dál ho vedl. ,,Co děláš?"zeptal se Kirry. V lese se Ozval dupot a z poza stromu se vynořil velký drak. Byl zelený hnusný a páchlo mu z tlamy. ,,Pryč!"Zakřičel jsem a s Kirrym jsme utekli jenže Lisa tam zůstala.Stála jak zařezaná. Zaběhli jsme za strom a vydechovali. ,,O ne! Lisy tam zůstala!" vykřikl Kirry. ,,Ségra!Utíkej!" křikčel Kirry. Lisy, ale nic stála jako zařezená.Podlomily se jí kolena. Ze stromu se vynořil divný kluk který měl kapuci neblo mu vidět do tváře.Seskočil ze stromu a rychlím pohybem chytl Lisy kolem pasu.Vyskočil zpátky do koruny stromu a seskočil u nás.Položil Lisu na zem a zase zmizel.
,,Wow je rychlí." řekl Kirry. ,,Jo to je." řekl jsem a koukl na Lisy. ,,Co co se stalo?"vyjekla Lisa a bylo úplně vyděšená. ,,Myslela jsem že je po mě."
,,No jo mohlo být nebýt divného člověka," řekl Jsem.
,,Jakého?"
,,Seskočil ze stromu vyskočil prot tebe vyskočil zpátky do stromu a před nás.A pak.." Kirry se na chvíli odmlčel.
,,A pak co?"řekla Lisa.
,,No nic prostě zmyzel." řekl jsem.
Lisa koukala poté se zamyslela postavila se. Drak mezitím zafuněl a zymzel. ,,Už je pryč?" zeptal jsem sem. Kirry vykoukl z poza stromu. ,,Jo je pryč. A to mi připomnělo nechali jsme tam KONĚ!" vykřikl Kiry. ,,Jo vlastně." řekla Lisy vykoukla z poza stromu koně byly pryč a na místě kde stáli zůstali jenom podkovy. ,,Aspoň se projdeme...." na chvíli jsem se odmlčel. Oba sourozenci na mě vrhli zlostný pohled. ,,Projít?Co když nás budou sledovat!" křičel Kirry na všechny strany. ,,Uklidni se , ale stejně proč tě ta postava zachránila Liso?" zeptal jsem se, podíval na Lisu a v jejích očích jsem ani já nedokázal najít odpověď.
,,Netuším, ale radši pojďme." řekla Lisa postavila se ze země a vyrazila směrem na západ. ,,E Lisy mámwe jít na Sever podle mapy."řekl Kirry. ,,Podle mapy, ale můj orintační smysl mi říká že máme jít na Západ!" křikla Lisa a přitom se koukala naštvaně na KIrryho. Já už tušil že se začnou hádat znali jsme se od pěti let. Naši rodiče se zanali a vycházeli spolu. ,,No asi bych mněl něco udělat." řekl jsem si v Duchu, opřel jsem se o strom a pozorně sledoval. ,,Říkám že máme jít na Západ!" křičela Lisa. ,,A já že zase na Sever!" vykřikl Kirry oba dva se překřikovali tak hlasitě,
,,Nedivil bych se kdyby se vrátil ten drak." řekl jsem klidným hlasem a přitom se usmýval od ucha k uchu. ,,CO?On se může vrátit?" zeptala se viděšená Lisa. ,,Jo takže jdeme na západ tam ten drak nešel." řekl Kirry. ,,Jo konečně něáký rozumný nápad." řekla Lisa a vyrazila , Kirry šel taky a přitom se divně ohlížel.
,,No tak jdeme." řekl jsem a vyrazil klidným krokem za nimi. Šli jsme asi jen 20 minut a za chvíli jsme viděli tábořiště. ,,Hele je mi povědomé." řekl Kirry. ,,Jo mně taky." řekla Lisa. ,,Jo tady jsme už byly." řekl jsem přitom jsme koukal na mrtvá těla. ,,Jo tady jsme dostali své pláště." řekl Kirry a sundal si kapucu jako mi všichni. ,,Mněli bychom se vrátit teď už víme kde jsme." řekla Lisa a vydala se zpátky. ,,No asi jo." řekl jsem , koukl se na Lisy a šel jsem za ní. ,,počkejte!" vykřil Kirry a rozeběhl se za námi. Šli jsme ais tak 25 minut nebylo to daleko z cesty jsme ohrnovali větve a za chvíli se před námi objevilo město.
,,Jo já to věděl!" křišel Kirry. ,,Věděl jsem že se sem dostaneme." ,,Hele nezapomeň že já navrhla abychom šli na opačnou stranu.!" křičela LIsa. ,,Ale já to navrhoval hned jenže ty ne." řekl Kirry, ,,Mohli byste se nechat?" zeptal jsem a kamenou cestou jsem sešel do města. ,,No jo pořád.Jsi moje máma?" zeptaů se Kirry. ,,Dobře." řekla Lisa a soustoupila také po kamené cestě do města. Kirry šel také. ,,Proč jsem jdeme?" zeptal se Kirry. ,,Potřebuji si s někým promluvit" řekl jsem a šel dál klidnou cestou. Vesničané si jich nevšímali a v klidnu pokračovali ve svých povinostích. ,,Na cfo?" vyzvídal dál Kirry s natěšenýma očkama.
,,vydrž něco ohledně toho draka." zašeptal jsem abych zbytečně nestresoval obyvatelé tohodle města. Opatrně jsme zašli do malé útulné hospody neblo tu nic zajímavého, ale smrdělo to tu jako kdyby se tu někdo poblil. ,,Já na vás kluci počkám venku." řekla Lisy otočila na patě. ,,Jo a Kirry. Neožer se nám tady!" vykřikla Lisy. ,,Neboj ségra to se nestane." řekl Kirry. ,,Tak co to bude hoši?" zeptal se barmen stojíci u pultu. ,,No nic máme jen dotaz." řekl jsem. ,,Ale Míšo já bych si dal rumík." řekl Kirry. ,,Ne Lisa ti zakázala aby ses zase vožral. Tady nejsme doma. POmatuješ jak jses minule vožral?" zeptal jsem se Kirryho, podíval jsme na něj přísným pohledem. ,,No? Nazýval jsi mě Michalkou a křičel že jsi Hovno." ,,No nepomatuji si."řekl Kirry, ,,No nic. Chceme se zeptat. Neznáte někho kdo tady má draky?" zeptal jsme se podíval jsme se barmanovi do očích. ,,Tak poslouchej chlapče. V lesích žije zamaskovaný člověk který ochraňuje druhé.A jedině on vám zodpovný otázku. O draku tady exzistuje mítus že žije v lesích zelezný hnusný drak který ničí vše na co příjde. Ale to je jen legenda. Jenomže všichni kdo se z toho lesu vrátili blábolí že tam viděli draka."řekl barman a otočil se ke svým povinostím. ,,A když nic nechcete tak běžte pryč." Všili jsme ven na sluníčko.
,,Tak co?" zeptala se Lisy. ,,No nic jen že legenda nic nikdo nic nevěděl." řekl jsem. ,,Michale nemyslíš že se bojí?" zeptal se Kirry. ,,I to je možné." řekl jsem. ,,Musíme se někde ubytovat zítra ráno vyrazíme dál." řekal Lisa. ,,Nevzpomínám si že bych řekl něco o spaní ale nevadí." řekl jsme a rozešel jsme se k jednomu malému domku na jehož dveří stálo ubytovna ne pro moc bohaté. ,,Tak ubytujeme se všichni společně nemáme moc peněz bude to lepší." řekl jsme a vešel dovnitř domu. ,,Společně a co když se budu chtít umýt?" zeptala se Lisa. ,,ael ségra předemnou se umývaš a neporotestuješ." řekl Kirry. ,,Ty mne sleduješ?!" vykřikla lisa a zasadila Kirrymu takovou ránu do hlavy až z toho omdlel. ,,No odbrá práce právě jsi naštval Lisy na desátou úroveň." řekl jsme ze srandy chytl Kirryho za nohu a táhl ho po zemi. ,,Co to bude poutníci?" zeptala se milá žena. ,,Potřebujem ubytovat na jednu noc. Jenom jeden pokoj pokud můžeme prosit." řekl jsme. ,,A co já budu spát s vámi?" zeptala se Lisa. ,,Ale tak to ne pánové já jmse hodná dívneka." ,,Jo takže si platším sama pokoj." řekl jsem. ,,Počkat co?To radši s vámi ztrpím." řekla Lisa a šla za námi. Kirry už byl vzhůru.
,,Au ségra tos nemusela." říkal Kirry. ,,Vy jste něco jako sourozenci?" zeptala se žena. ,,No Já a tady ten kluk jsme sourozenci tohe je jenom náš kámoš." řekal Lisa a opřela se o Kirryho rameno. ,,Jenom." řekl jsem si v duchu. ,,Tak moji dva trpaslíci vám přinesou vodu." řekla žena a zašla do temnoty. ,,Tak to bychom mněli." řekl jsme a sundal jsem si plášť s mečem a kudly z nohou. ,,Jo tak to by bylo." Kirry si taky sundal plášť. Někdo zaťukal. ,,Já otevřu." nabídl jsme se otevřel dveře a zůstal u nich. Ve dveřích stáli dva malý trpaslíci jedne byl tak 50 cm vyskoký a druhý 45 cm vysoký.. ,,Dobrý den." řekl jeden z tarpaslíku který držel vanu s vodou. ,,Dobrý den." odpověděla Lisa ,Kirry stál strnou. ,,No tak kluci nebojte se jsou to jen trpaslíci. Ty vás neukousnou." řekla Lisa a se zájemem nás oba sledovala. ,,No jasně." řekl jsem a zašel si do rohu opřel meč o zeď. ,,Tak my už pujdeme." řekli trpaslíci nechali na stole ležet utěrky a vodu. Lisy si opláchla jenom obličej. V přítomnosti mně a KIrryho nehctěla riskovat abychom se na ní nedívali. Po pěti minutách jsme si všichni lehli do postele a spali co to dá.Ráno jsme vstali u stolu nebylo co k vidění.Nechali jsme snídani snídaní. Zaplatili a pěšky vyšli z města. Před námi byly Hikarovy skáli.
Otázky:
Co se vám líbilo?
Co naopak ne?
Takhel dlouhý to stačí? xD
Co bystě chtěli přidat?
Něco co byste chtěli změnit?
Chcete víc fantazy posatva? Např.Gryfy,draky, Kyklopy obry atd?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama