Fantazy story bojovníci na útěku 4.Díl

31. března 2012 v 17:39
BOjovníci na útěku 4. Díl

Ráno bylo jak vyšité z jiného dne. Slunce svítilo a na obloze ani mráček. ,,Občas mám pocit že bychom tady mohly zůstat." přerušila krásné tícho Lisy. ,,No jak kdy," opáčil jsem, poté vstal z postele a šel dolu. ,,Víš Lisy koho jsme to zabili tehdy v lese?" zeptal se Kirry. Měl divné tušení že Lisa o tom ví. ,,Dobře byly to králový poskokové." dostala ze sebe. ,,Co?!" vykřikl Kirry. ,,Ty jsi věděla že jsou to oni? A nic si nám neřekla teď po nás pujdou budu heldat ty pláště!" křičel Kirry.
,,No no uklidni se.Třeba se to nedozví." protestovla Lisy. KIrry neodpověděl jen se zamračil a sešel dolu. Stál jsme jak přikovaný k zemi s kápí na hlavě.
,,Prosím vy dva." ozval se hlas bylo vidět stráže jak drží jednoho s trpaslíku. ,,Kde ste sebrali ty pláště," zeptal se jeden z Mužů. ,,No?" ,,Pánové nenaléhejte." z poza mužů vyšla dívka kterou Kirry znal. Hned si nasadil kápi. Byla to jeho sestra Kim která sloužila u krále. Nebylo to divné, ale ona byla člověk, královi muži skřeti i král byl sám skřet. Byl mohutný a hnědý jeho plášť nebyl k zahození. ,,Tak odkut je máte?" zeptala se kim. ,,No koupili jsme si je." odpověděl jsme po dlouhé minutě.
,,Aha. Tak to se omlouvám. Pánové vemte toho trpaslíka a zabte ho zato že nám lhal." řekl Kim otočial se na ženu kléčící na zemi. Dlaně měla na tváři a brečela. ,,Uf. Půjdeme?" zeptla jsme se. ,,Jo skočím pro Lisy a jdeme." odpověděl Kirry a vyšel schody třemi dlouhými kroky. ,, Víte možná by bylo dobré kdybyste ty i tvoji kamarádi radši šli." řekla žena postavila se a oklepala si sukni. ,,Dobře chystáme se na odchod" odpověděl jsme a vytáhl měšec s penězy. ,,Ne ne ne nemusíte platit nemáte li třeba za jednu noc se tady neplatí." odpověděla žena a šla si sednout. ,,Jak myslíte." řekl jsme ale přesto jsem položil jeden psíkus* na stolek. Kirry a Lisa seběhli byly jsem připraveni k odchodu, ale když jsme vyšli nevěřili jsme vlastním očím.
,,To snad ne!" vykřikla LIsa. Celé město bylo plné stráží buď v kápích nebo v brněních prohledávali každous kulinku či dům. Najednou se přes hradby přehoupl mohutný pes byl vyleký tak 4 metry a celý bílí. Přišel ke Kim která byla zahalené sedl si vedle ní a společně pozorovali ten zmatek. My jsme se rozeběhli. Dorazili jsme k bráně a vyběhli ven. NEbylo tady ani živáčka a božský klidn. Nic ten klid nenarušilo ani ničí žvatlání. ,,Myslíš že si nás všimli?" zeptal jsme se. ,,Netuším." odpověděl Kirry podíval se za sebe brána už byla dávno za námi a nidko se za námi nehnal. ,,Musíme si pospíšit abychom naši něco jako úkryt ve skalách." řekla Lisy a vyšla dopředu.
,,Kdo ti dal velení?" zeptal jsme se. ,,Jo jsi holka nemůžeš nám velet.My jsme kluci mi máme velet." zadíval se na ní Kirry. ,,Viděli jste Kim ne? Ona jim velí a já nic." řekla Lisy na chvíli byla mimo koukala do země. ,,Jasně jenže mi jsme Chlapy." řekl jsem a praštil se do hrodu pěstí. ,,Jo jasný chlapi." řekal s povzdechem Lisy. ,,Děje se něco?" zeptal jsme se a vyšel k Hikarovým skalám. ,,Nic jen že to začíná být nebezpečné zahráváme si se životem. " řekla Lisy smutným hlasem. ,,Teď nemůžeme couvnout! Král je skřet kdyby dali krále někoho jiného nebylo by to zlé!" vykřikl jsme a začal lázt po malých výstupcích nahoru. Lisy se odmlčela a Kirry sklonil hlavu. ,,Michal asi nesnáší víc krále než svého otce. Teda aspoň to tak vypadalo myslím že bychom se taky neměli vracet, ale tohle ho asi naštvalo." šeptal si sám pro sebe Kirry azačal lézt za mnou nakonec vylezla i Lisy. Byla už noc když jsme se utábořili v malé jeskyni. ,,Hele kluci je zeď chlupatá?" zeptala se Lisa. ,, Ne není proč?" řekl sjem a zadíval jsme se na Lisy. ,,Tady něco je!" vykřikal Lisy. Venku do zaburácelo a zvedl se vítr. Z jeskyně se ozval mohutný hlas. ,,KDO MĚ RUŠÍ!" Hlas se přibličoval a ozývali se kroky. Najednou se z temnoty před nimi vynořil....

Otázky:
Líbilo?
Chcete něco víc?
Spokojeni?

POkračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama