Duben 2012

NO kašlu na to

28. dubna 2012 v 13:42
No Blog se stěhuje na totu adresu:http://poke-game-u-pichu.blog.cz/ Budu rád když se zaregistrujete.
BUde to pokehra.

Kim Vodní lion

21. dubna 2012 v 13:54

http://fanart.lionking.org/Artists/Monkey/WaterLion.jpg
Jméno:Water
POhlavý:Samec
Věk: 4 měsíce
Věc:???
Úhyby:
Výskok
Skrčení
útoky:
Kousnutí
plácnutí
Special útoky:
Vodní dráp (Neumí to moc používat když je mládě)
Pocit:
Jo to by šlo

Kim

21. dubna 2012 v 13:48
http://th01.deviantart.net/fs5/300W/i/2004/285/b/9/sakura_vector_by_gerbilbob.jpg
Jméno:Kim
Věk:13
Pohlavý:Holka
Element:Voda
STrana:Dobrá

Chat

21. dubna 2012 v 10:43
Už podle nápisu jsem založil Chat. Můžete tu chatovat atd. Je to prostě lepší než nic. aporísm pokud chcete zaregistrujte se. Nejsme v blogování skoro dobrej, ale budu se učit. A nechtěli byste něco? No nic. Chatu zdar.

Mě to čekání zabije!

15. dubna 2012 v 10:02
To už mě nebaví. Už nikdy nebudu spoléhat na Fragment na naší škole. Tohle mě nebaví. To čekání mě ubíjí! Budu vraždit. Proč já nezjistím kde mají třídu. Ty moje keci jde o to že čekám na poslední díl křišťálů moc i Minotaoura. Takže mám první díl za sebou kvůli poviné četbě do něáké soutěže jsem to musel odložit. SUPER. Vrhnu se na další a najednou dostanu další kinihu no nic přečtu čtu dál dostanu tlustou knihu to nestihnu přečíš nejradši bych s tou knihou fláknou. Ke všemu ty dvě knihy předtím neměli žádnou gráti. Nemám moc rád kdžy se pár stran nic neděje. Nevadí mi když se 1 či 2 strany nic neděje, ale 5 či 10 to už je nuda. Já jsem náročný m,ě žádná kniha s malým dějem neudrží. Kniha Oksa Pollcková je přesně ten příklad. Nudila mě a nic víc. Příšerné příběhy strýce Montagaoua už byly lepší. Tobiáše nemám dočteného , ale ze soukromého zdroje vím že může být dobrá. Polde mě Křišťáli moce je přesně pro mě. Michaela Burdová si na nich nechala záležet. Přesně jen pár stran se nic neděje jinK každou stranu něco co mě upoutá. Hmmm... No moje máma si myslí že kdyby věděla jaký to je že by mi to nekoupila. Ted mi chybí jen MInotaourus a mám všechny.. Juchů konečně. Navazuje to na sebe navazuje. No myslím že jsem kecal dost. MOje keci že tohle je prostě něco nemusíte číst.

MIse

15. dubna 2012 v 9:26
Pro mláďata:
-----------

Pro dospělce:
-----------

Město

15. dubna 2012 v 9:25
Obchody

potraviny

nářadí

pomůcky

Lektvary

Les

15. dubna 2012 v 9:24
Tůry

procházky

naučné stezky

Louka

15. dubna 2012 v 9:24

Tábory

Výpravy

Trénig : Mládě

15. dubna 2012 v 9:22
Tady je krajina na trénig s mládětem. Můžete skákat a trénovat za každý trénig dostanete max.+5 zkušeností. Nemusí to být dlouhý stačí krátký a stručný. Trénovat zde můžete jednom s mládětem.

Trénig

15. dubna 2012 v 9:17

Dospělý

členi

15. dubna 2012 v 9:15
Zatím nikdo

Fantazy Game 3. krok

7. dubna 2012 v 11:54
Pravdila zde nesjou jen nemluv sprostě nenadávej.
Registrace:
Přezdívka
věk:
pohlavý:
element: Temnota,oheň, nic, voda, kámen,vzduch,tráva atd.
strana: Dobrá zlá
démon:
Ohnivá liška:
http://www.mozilla.sk/wp-content/uploads/2010/03/horiaca-l%C3%AD%C5%A1ka.jpg
Tmený vlk
http://memberfiles.freewebs.com/55/75/42907555/photos/elemental-wolves/dark-wolf.jpg
Vodní lion
http://fanart.lionking.org/Artists/Monkey/WaterLion.jpg
A Kerrbos (Různe formy(

POhlavý mqazlíčka
A váš obrázek.
POkdu chcete jiného démona stačí zasalt obrázek.
Hdoně štěstí.


Fantazy Game 2.Krok

7. dubna 2012 v 11:47
Tady je vše co byste měli vědět.
1. O čem hra je
Hra je o fanatyz stvoření o které se budete muset starat. Budete tady se svým mazlíček plnit mise a úkoly. NA začátku si vyberete jestli chcete být na starně zlé či dobré. POzději to můžete měnit ale změniti to můžete jen jednou. Vyberete si mládě které bude růst. Prvně bude úplně malé bude s ním trénovata ono bude získávat zkušenosti. Až dostane zkusšeností 20 za každý dobráý trénig max.5. Tak dospěje abude mu 1 rok atak to jde dál pokaždý po dvacítkácjh. Až bude vašemu mazlíčkovy 20 bude dospělý a můžete začít trénovat zase už s ním můžete na těší mise a jinam a mazlíček bude stárnout po 30 zkušenostech. Až se mazlíček dostane na 70 roků bude starý a vy můžete očekávat jeho smrt. Jakmile zemře dostanete do profilu vajčko jiného tvora a to bude muset vychovat. A tak to pujde dál.
2.Péče
O své Fantazy stvoření se musíte strata dávat mu jídlo a trénovat. Starání by mělo být dlouhé asi tak 2/3 řádky.A trénig nesmusí být až tak dlouhý. Ale nechci tady vidět tohle ashoj jsme .... tvůj páníček.*Starám se o něho.*Ne ne tohle ne asi takhle: Ahoj sjem tvůj nový páníček/Panička. Jemniji se.... A doufám že si budeme rozumět.*Vymije mu misku a dá mu tam jídlo poté do druhé maso či zeleninu pokud je to vegetarinán.* Doufám že si se pošmákl a ši bychom si zacvičit. Takhel by to měli být.
3.Tréning
Trénig je dlůežitý aby ste dobře trénovali. S mládětem do 20 roků můžete trénovat jednom přeskoky ůhyby skok výskoky takové to co se trénuje např. se psi. Až mu bude 20 můžete trénovat speciální útoky podle jeho elemntu pokdu máte element oheň. Můžete ho naučit ohnivou pěst ohnivý kámen atd.Prostě to co si vymslíte. Podmíka je v tom že to musíte jemu vysvětlilt. A já pak usoudím jestli umí či ne. U toho budete mít taky slíu max síla je 5. To pak bude útok.
4.Profil váš
TAdy je váš profil např:
http://api.ning.com/files/hozIdMUjjpQwGcNbV2ytPHbCngCf0rI1yPu1vOyj9QiI1qCibod8RnTGYSifUo8zeF2q*J2nrjaot--1tVdmsTEQfrlsmaaDLde7iiyeB30_/HotAnimeBoy_ad.jpg?width=48&height=48&crop=1%3A1
přezdívka: Pokemon-787
pohlavý: Kluk
věk:12
element: Temnota
Strana: Dobrá

Démon:
Kerebos

Profil démona
Jméno: Keris
Pohlavý: Samička
Věk: 30
věc: Kámen nesmrtelnosti
úhyby:
/skok
skrčení
výskok

útok:
KOusnoutí
hryznutí
škrábání
vytí

Speciální útoky:
Temný dráp
temný pls
temnbá koule
temný uhel

6. Věci
Jsou různé věco pokud nechcete aby váš mazlíček umřel a mít ho napořád tak je to kámen nesmrtelnosti. Dáte ho mazlíčkovi a on navždy zůstane tak starý jako je. Třeba když je mu 50 bude mu pořád padesát anezestárne.
Pak tu je nápoj mládí. Mazlíček se bude moct v mladí začít učit speciální útoky.
A nakonec jsou tu zbraně pro vás i pro vaše mazlíčky. Sedlo pro velké. Meče sekery.. Vše co si vymslíte i vodíta s řetězi atdy.
Tak to b y bylo vše pokračuj ZDE

Fantazy Game 1.krok

7. dubna 2012 v 11:12
Ahoj tady máte něco o mne:
http://www.foroswebgratis.com/fotos/0/5/7/5/6//651510HotAnimeBoy_ad.jpg
Jemnuji se Michal a z toho jste usoudili že jsem kluk. Mám 3 sestry a 3 bratri. Jste tedy rozsáhla rodina celkem. Rád čtu a to především Fantazy knihy, detektivky či něco o zvířatech. Je mi 12 a narozeniny mám 9.12. Chodím do 6. třídy. Fantazy mě začala bavit v 10 a pasní příběhů asi tak..No to neví, ale můj první nepasný příběh byl pokémon který sem vydržel psát hodně dlouho. POzději sem přešel na wolveráky viz veb zde. U toho jsme nevydržel dlouho napsal sem jedno jednu kapitolu a pak mě to začalo nidit to jsem celej já u ničeho nevydržím víc jak den či dva. Jedininý ci mě kdy táhlo k Ftazy knihám. Byly knihy s dobrým názvem či obsahem. No ale můj odhrat se občasi si spleet. Tak to je vše.
PO pokjračování v registraci pokračuj ZDE

Přemýšlel jsem...

7. dubna 2012 v 11:04
Mám založit tady fantazy hru. Že byste měli každý svého mazlíčka nevím např. Ohnivou lišku, Gryfa, Trojhlavýho psa atd. Mě by se to líbilo, ale jak vá to je jedno. Asi začnu a kdyby byl zájem tak se přihlašte.... A ještě jedna věc. Pokud sem někdo chodí ozvěte se....

Sedí v koutě s rozečtenou kinhou a ptá se sám sebe.

1. dubna 2012 v 17:33
Sedím v koutě mám v ruce knihu. Nebo spíš sedím u kompu a mám na stole knížku. Knížka se jemnuje Křišťály moci napsal je Burdová Michaela. Ptám se četl někdo ty křišťály moci? Mám druhý díl první je za mnou. Kvůli poviné četpě jsme je nemohl dočíst to je zlé. A dál ta otzka mám či nemám. Je prostá, chtěl jsem na ní odpovědět sám ale zeptám se vás. Ale to později prvně. POkdu jsme někdo chodí nebo píšu člábky jen tak dejte mi vědět. Nezajímá mě návštěvnost, ale komenty. Potřebuji vědět zda mám pokračovat ve spaní či ne. Víte mím snem je stát se jednou spisovatelem a napsta skvělou fantazy dobrodružnou knihu pro mládež. To mě zajímá. Ale teď k otáze. Mám přečteno spoustu knih. Takže se ptám chcete udělat rubriku kde by byly všechyn ty knihi co jsme přečetl a něco ncih můj názor? Či spisovatelé/ky. Je to prosté napsal bych o knize kterou jsme četl. Napsal bych to ais takhle:
http://minotaur.cz/sfaf/catalog/images/010853.jpg
Jméno knihy: Oksa POllcková vyvolená
Je to: Na pokračování
Moje nadšení při otočení prvního listu či přečtení obsahu: To musí být bájo.
Čtení na začátku: Jo super to je super
Čtení po několika kapitolách: Dobrčic! Tak něšco udělaj to už je 10 kapitola anic se neděje
Na další straně: Jo super...Po pokračování: COO??? A nic další kapitolu.
Uporostřed: To je nuda
Na konci:Konečně konec
Konec: Byl zajímavý
Začátek: Též zajímavý
Porestřdek: Nuda s velkým N.
Texty či věty co mě rozesmáli: Jen se směj ty blbečku bez mozečku.. Co to tam ta Babi dělá? Skáče přes švihadlo...
Celekové hodnocení: Ušlo celekm dobrý, ale kniha byla zbytečně dlouhá
Děj: Oksa se přestěhovaal z Paříže do londýna moc se jí nechtělo. Jendoho nde zjistí oksa že je vyvolná neviditelné země neví co má dělat cestu jí ke všemu skříží odporoný učitel matematiky a fyziky McGraw..Jak to dopadne se dočtete zde.
Komu doporučuji: Knihu bych doporučil velkým čtenářům kteří si potrpí na 480+- stran. Nebo holkám.
Stran:480

A pod tím by bylo kdo knihu naspal:
Napsala ji Anne PLICHOTOVÁ
a Ilustrovala: Cendrine WOLFOVÁ
Kniha byla napsana: Ve Franici.

Tak by to bylo to je vše co vám chci říct odpovídejte v komentářích.
S pozdravem pokemon-787