Fantazy Game 2.Krok

7. dubna 2012 v 11:47
Tady je vše co byste měli vědět.
1. O čem hra je
Hra je o fanatyz stvoření o které se budete muset starat. Budete tady se svým mazlíček plnit mise a úkoly. NA začátku si vyberete jestli chcete být na starně zlé či dobré. POzději to můžete měnit ale změniti to můžete jen jednou. Vyberete si mládě které bude růst. Prvně bude úplně malé bude s ním trénovata ono bude získávat zkušenosti. Až dostane zkusšeností 20 za každý dobráý trénig max.5. Tak dospěje abude mu 1 rok atak to jde dál pokaždý po dvacítkácjh. Až bude vašemu mazlíčkovy 20 bude dospělý a můžete začít trénovat zase už s ním můžete na těší mise a jinam a mazlíček bude stárnout po 30 zkušenostech. Až se mazlíček dostane na 70 roků bude starý a vy můžete očekávat jeho smrt. Jakmile zemře dostanete do profilu vajčko jiného tvora a to bude muset vychovat. A tak to pujde dál.
2.Péče
O své Fantazy stvoření se musíte strata dávat mu jídlo a trénovat. Starání by mělo být dlouhé asi tak 2/3 řádky.A trénig nesmusí být až tak dlouhý. Ale nechci tady vidět tohle ashoj jsme .... tvůj páníček.*Starám se o něho.*Ne ne tohle ne asi takhle: Ahoj sjem tvůj nový páníček/Panička. Jemniji se.... A doufám že si budeme rozumět.*Vymije mu misku a dá mu tam jídlo poté do druhé maso či zeleninu pokud je to vegetarinán.* Doufám že si se pošmákl a ši bychom si zacvičit. Takhel by to měli být.
3.Tréning
Trénig je dlůežitý aby ste dobře trénovali. S mládětem do 20 roků můžete trénovat jednom přeskoky ůhyby skok výskoky takové to co se trénuje např. se psi. Až mu bude 20 můžete trénovat speciální útoky podle jeho elemntu pokdu máte element oheň. Můžete ho naučit ohnivou pěst ohnivý kámen atd.Prostě to co si vymslíte. Podmíka je v tom že to musíte jemu vysvětlilt. A já pak usoudím jestli umí či ne. U toho budete mít taky slíu max síla je 5. To pak bude útok.
4.Profil váš
TAdy je váš profil např:
http://api.ning.com/files/hozIdMUjjpQwGcNbV2ytPHbCngCf0rI1yPu1vOyj9QiI1qCibod8RnTGYSifUo8zeF2q*J2nrjaot--1tVdmsTEQfrlsmaaDLde7iiyeB30_/HotAnimeBoy_ad.jpg?width=48&height=48&crop=1%3A1
přezdívka: Pokemon-787
pohlavý: Kluk
věk:12
element: Temnota
Strana: Dobrá

Démon:
Kerebos

Profil démona
Jméno: Keris
Pohlavý: Samička
Věk: 30
věc: Kámen nesmrtelnosti
úhyby:
/skok
skrčení
výskok

útok:
KOusnoutí
hryznutí
škrábání
vytí

Speciální útoky:
Temný dráp
temný pls
temnbá koule
temný uhel

6. Věci
Jsou různé věco pokud nechcete aby váš mazlíček umřel a mít ho napořád tak je to kámen nesmrtelnosti. Dáte ho mazlíčkovi a on navždy zůstane tak starý jako je. Třeba když je mu 50 bude mu pořád padesát anezestárne.
Pak tu je nápoj mládí. Mazlíček se bude moct v mladí začít učit speciální útoky.
A nakonec jsou tu zbraně pro vás i pro vaše mazlíčky. Sedlo pro velké. Meče sekery.. Vše co si vymslíte i vodíta s řetězi atdy.
Tak to b y bylo vše pokračuj ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama